2.7.2017

SLUŽBY

WEBOVÉ STRÁNKY

Vytvoříme vám webové stránky na bázi redakčního systému WordPress. Upravíme vám je designově na míru a přizpůsobíme tak, aby co nejlépe reprezentovaly vaše cíle. Webovky přizpůsobíme vyhledávačům, zabezpečíme, napojíme na sociální sítě i Google Analytics.  Poradíme vám s kvalitním a efektivním obsahem, editací textů.  Někdy je totiž méně více.  Díky WordPressu budete schopni si obsahové změny obstarávat sami a tak budete co nejvíce nezávislí. Uvidíte, že váš web vás bude bavit. 

 

 

KURZY WORDPRESSU

Chtěli byste se naučit pracovat s WordPressem a vyrábět si webovky sami? Rádi vás s ním naučíme ,,kouzlit". Začneme úplně od začátku - zakoupení domény a hostingu, instalací wordpressu. Vybereme správnou šablonu a ukážeme si, jak s ní pracovat. Ukážeme si ty nejdůležitější pluginy. Dostanete ten správný základ, abyste si mohli hrát. A když by vám to nešlo, budeme vždy po ruce a rádi vám pomůžeme. 

 

 

COPYWRITING

Správný text je základ. Slova totiž mění svět. Někdy je těžké vyjádřit se tak, abychom přesně vyjádřili náš záměr. Originální, výstižný a samozřejmě gramaticky správný text na vašem webu je stejně důležitý jako design. Pokud nevíte, jak na to, rádi vám s psaním pomůžeme. A pokud jej již máte napsaný, tak vám ho pomůžeme učesat tak, aby zaujmul, potěšil, inspiroval a vypověděl to nejdůležitější o vás. 

 

 

SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Kdo nemá facebook, v dnešní době jako by nebyl. Ať už jste nezisková organizace, veganská restaurace, galerie nebo obchůdek zdravé výživy, měli byste o sobě na facebooku dát vědět. Pomůžeme vám se základní ,,magií" facebooku. Najdeme vám tu správnou cílovou skupinu, ukážeme vám, jak se starat o facebookovou stránku i jak nastavit reklamu na facebooku. 

 

 

PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE

Fotografie někdy řekne více než tisíce slov. Potřebujete profesionální interiérové, outdoorové nebo profilové fotky? Rádi je pro vás cvakneme i upravíme. Budete je pak moci použít na web či další propagační materiály. Fotit pro vás bude Tomáš Kijas. 

 

 

EMAILOVÉ KAMPANĚ V MAILCHIMPU

Email je jeden z nejpoužívanějších komunikačních prostředků. Naučte se, jak svým zákazníkům posílat zajímavé informace z vašeho oboru. Když budete sdílet část svého know-how, vaši klienti vás budou jako profesionála a budou vám důvěřovat. Napsat ten správný email ale není jen tak,  spam totiž nemá nikdo rád. Ukážeme vám, jak na to.