5.4.2017

O MNĚ

HANKA PAVLÍČKOVÁ

Patronka Purple Tree, Webdesignerka

Jsem kreativní podnikavec, který se nebojí nových příležitostí. Baví mě projekty, při kterých mohu růst. Marketing je mým denním chlebem a z koníčku se mi stal obživou. Baví mě podporovat smysluplné produkty, projekty a podnikání, komunikovat s lidmi, rozvíjet se.   Mám ráda přírodu a proto jsem studovala krajinářství na Mendelově univerzitě. Život mě ale odvál úplně jinam. Vedla jsem v Brně 5 let wellness studio a tehdy jsem poprvé přivoněla k reklamě a tvorbě webových stránek. Nakonec jsem zjistila, že propagace mě baví natolik, že se jí chci věnovat naplno.  

Pomáhala jsem propagovat další zajímavé projekty - Tarzan´s life, Divadlo Klaunika, Restauraci Eukalyptus v Ostravě, značku Veganline, společnost Bioobchod, galerii Art on Stage a další. 

Nebaví mě propagovat jen tak něco. Dnešní svět bussinessu je často postavený pouze zisku a podnikatelé někdy nehledí na to, jaký vliv  má jejich činnost na okolí, vztahy a životní prostředí. Proto je důležité podporovat  projekty, které přináší originální nápady, jež směřují svět k lepšímu. Jsem přesvědčená, že práce musí bavit. Proto ráda pomůžu k tomu, aby si lidé plnili své sny. 

Moje Motto: ,,Úspěchu ve svém oboru dosáhnete, pokud nevíte, jestli to, co děláte, je práce nebo zábava."